Výsledky 2018

ST.číslo ST. ČÍSLO PŘÍJMENÍ JMÉNO ROČNÍK KATEGORIE Team ČAS kat.
22   Haltmar Miroslav 1995 A AK Šternberk 28:46:00 1
  99 Dočkálek Michal 1992 A   32:09:00 2
13   Štanglica Jiří 1992 A Běžci z Rya 33:21:00 3
73   Blažek Jaroslav 1988 A Fortex MB 33:24:00 4
29   Hýbl Vladislav 1994 A Roudno 35:42:00 5
60   Poštulka Tomáš 1997 A SKI-OB Šternberk 36:57:00 6
83   Bodlák Aleš 1988 A KVHC 23 37:47:00 7
71   Komenda Jan 1999 A ZBM 38:01:00 8
76   Volek Jiří 1982 A TJ Rýmařov 38:19:00 9
87   Kožina Adam 1985 A   38:47:00 10
50   Němeček Radim 1981 A   38:55:00 11
86   Gryga Robert 1984 A Bruntál 39:49:00 12
28   Hrouza Jan 1981 A Krnov 40:01:00 13
  96 Jiroušek Jakub 1987 A   40:39:00 14
61   Šustr Josef 1979 A   44:32:00 15
80   Horáček Dominik 2007 A Stará Ves 46:42:00 16
69   Hnát Tomáš 1985 A   51:45:00 17
68   Sitař Martin 1990 A   53:32:00 18
6   Horáček Filip 2002 A Běžci z Rya 53:54:00 19
56   Slovák Luděk 1992 A Stará Ves 57:11:00 20
91   Matula Petr 1993 A   57:12:00 21
96   Gajdoš Roman 1979 A Kobak   22
30   Gromus Tomáš 1976 B Tom Ski 32:53:00 1
36   Lubbrich Marek 1974 B SKI-OB Šternberk 34:15:00 2
88   Stolarik Jan 1976 B Běžci z Rya 36:41:00 3
65   Bernát Marek 1975 B   38:48:00 4
93   Kožak Josef 1974 B Běžci z Rya 40:04:00 5
72   Komenda Kamil 1972 B ZBM 40:50:00 6
3   Hnát Petr 1974 B Běžci z Rya 40:57:00 7
34   Hladný Marek 1972 B Žďárský Potok 40:45:00 8
63   Charuza Pavel 1972 B Běžci z Rya 41:16:00 9
21   Kočvara Jiří 1971 B Břidličná 42:46:00 10
11   Konštacký Pavel 1977 B Běžci z Rya 43:36:00 11
20   Soviš Ivoš 1971 B Běžci z Rya 44:10:00 12
81   Horáček Petr 1975 B Stará Ves 46:43:00 13
40   Tesař Lubomír 1970 B Běžci z Rya 48:46:00 14
92   Šustr Jiří 1976 B Běžci z Rya 50:02:00 15
7   Horáček Filip 1978 B Běžci z Rya 54:49:00 16
64   Donutil Petr 1974 B Běžci z Rya 56:17:00 17
41   Kobak Tomáš 1970 B   DNF 18
  92 Hořák Jan 1978 B Stáj Hořák Jan   19
46   Němeček Odřej 2013 Benjamínci     1
26   Hrouza Honza 2013 Benjamínci Krnov   2
25   Rychlý Jakub 2015 Benjamínci Krnov   3
84   Bodlák Bořek 2017 Benjamínci KVHC 23   4
78   Zábranská Viktorie 2013 Benjaminky Team Ryo   1
38   Sedláčková Zoe 2014 Benjamínky Běžci z Rya   2
32   Gromusová Barbora 2014 Benjamínky Tom Ski   3
27   Hrouzová Helenka 2016 Benjaminky Krnov   4
16   Knápek Lubomír 1959 C Šumperk 36:02:00 1
82   Bodlák Aleš 1960 C Běžci z Rya 40:02:00 2
58   Poštulka Zdenek 1966 C SKI-OB Šternberk 41:50:00 3
89   Hvolka Kamil 1968 C SKP Orlová 42:53:00 4
9   Beijl Michal 1964 C Běžci z Rya 43:09:00 5
  102 Stržínek Karel 1964 C Běžci z Rya 45:30:00 6
55   Jaroš Jiří 1968 C Běžci z Rya 46:45:00 7
  2 Štanglica Jiří 1958 D Běžci z Rya 43:00:00 1
12   Ferenc Dušan 1956 D Běžci z Rya 53:45:00 2
51   Němeček Jiří 1956 D   60:04:00 3
59   Poštulka Lukáš 2001 Dorostenci SKI-OB Šternberk 19:35:00 1
54   Žák Jan Jiří 2002 Dorostenci Běžci z Rya 22:02:00 2
52   Vikarkovská Lucie 1987 E Vrbno pod Pradědem 33:55:00 1
  95 Hejná Michala 1989 E Šumvald 43:09:00 2
62   Šustrová Jarmila 1987 E   43:52:00 3
31   Gromusová Barbora 1979 E Tom Ski 47:19:00 4
67   Stelmachová Hana 1985 E   51:45:00 5
77   Sekáčová Jana 1984 E Běžci z Rya 51:58:00 6
66   Slováková Lenka 1995 E   52:52:00 7
90   Křimská Pavla 1993 E   57:10:00 8
97   Jalamasová Lenka 1978 E     9
74   Hloušková Marcela 1974 F Fortex MB 38:34:00 1
33   Delingerová Marie 1976 F Fortex MB 39:11:00 2
17   Ambrožová Irena 1975 F Team Irča 41:48:00 3
35   Lubrichová Eva 1975 F SKI-OB Šternberk 54:51:00 4
  94 Radová Martina 1975 F Stáj Hořák Jan   5
44   Kabourek Jindřich 2009 mladší žaci Fortex MB 04:30:00 1
  98 Mazánek Tomáš 2009 mladší žáci   04:35:00 2
23   Maňas Ladislav 2009 mladší žaci Fortex MB 04:59:00 3
19   Tkadleček Štěpán 2010 mladší žáci Team Irča 05:02:00 4
2   Svoboda Jakub 2010 mladší žaci   05:15:00 5
  97 Mazánek Michal 2009 mladší žáci   05:25:00 6
  93 Rada David 2008 mladší žáci Stáj Hořák Jan 05:47:00 7
95   Valová Elen 2010 Mladší žačky Běžci z Rya 05:16:00 1
47   Něměčková Veronika 2010 Mladší žačky   05:28:00 2
99   Jalamasová Erin 2009 Mladší žačky   05:48:00 3
49   Dušánková Karolína 2009 Mladší žačky   06:04:00 4
79   Melichar Tomáš 2011 nejml.žáci Cyklo KramoSuchdol n. O.   1
48   Dušánek Jakub 2011 nejml.žáci     2
8   Bezruč Martin 2012 nejml.žáci     3
94   Valová Lucie 2012 nejml.žačky Běžci z Rya   1
75   Hloušková Marcela 2005 st.žačky Fortex MB 09:25:00 1
1   Trefilová Barbora 2005 st.žačky Olympia Bruntál 10:55:00 2
  101 Glacnerová Saša 2005 st.žačky Běžci z Rya 16:15:00 3
4   Šestáková Barbora 1999 Ž 4 km Fortex MB 18:17:00 1
43   Kobaková Pavlína 1971 Ž 4 km   20:44:00 2
39   Sedláčková Jana 1983 Ž 4 km Běžci z Rya 22:59:00 3
37   Lubrichová Veronika 2004 Ž 4 km SKI-OB Šternberk 24:15:00 4
85   Bodláková Zuzana 1989 Ž 4 km KVHC 23 26:37:00 5
100   Žáková Marcela 1976 Ž 4 km Běžci z Rya 27:40:00 6
57   Poštulková Milada 1968 Ž 4 km SKI-OB Šternberk 30:20:00 7
5   Kotrlová Petra 1981 Ž 4 km Běžci z Rya 30:41:00 8
14   Penttinen Tiina 1991 Ž 4 km Běžci z Rya 32:28:00 9
15   Küschner Tadeáš 2006 žáci Šumperk 09:35:00 1
45   Kabourek Štěpán 2006 žáci Fortex MB 10:14:00 2
70   Komenda Jakub 2007 žáci ZBM 12:08:00 3
  88 Hořák Jan 2007 žáci Stáj Hořák Jan 12:18:00 4
42   Kobak Jakub 2006 žáci   15:56:00 5
  100 Gajdoš Jakub 2007 žáci   20:33:00 6
24   Rychlá Karolína 2007 žačky Fortex MB 10:44:00 1
53   Žáková Ema 2006 žačky Běžci z Rya 12:31:00 2
18   Ambrožová Vendula 2007 žačky Team Irča 13:55:00 3
10   Konštacká Andrea 2008 žačky Běžci z Rya 15:59:00 4
98   Jalamasová Natálie 2007 žačky     5

 

Další články...

  1. Výsledky 2013