Výsledky 2019

st.č. st. č. Kategorie Jméno Příjmení Team Čas místo v kat. místo celk.
  25 A Martin Poklop Fortex ski M.B. 00:30:23 1 1
  60 A Bohumil Švajda Fortex ski M.B. 00:30:50 2 2
  53 A Rudolf Baštrňák   00:32:05 3 3
  73 A Ivo Vrobel Piskov 00:32:52 4 6
  46 A Michal Dočkálek   00:33:11 5 8
  71 A Michal Petreň   00:33:19 6 9
  58 A Tomáš Poštulka Ski Ob Šternberk 00:34:08 7 11
  62 A Ondřej Lisický Rýmařov 00:34:27 8 13
  35 A Pavel Rychlý Fortex ski M.B. 00:34:29 9 14
  68 A Aleš Bodlák Běžci z Rya 00:35:22 10 16
  37 A Jiří Volek Rýmařov 00:35:39 11 18
  57 A Lukáš Poštulka Ski Ob Šternberk 00:36:48 12 22
  45 A Jakub Jiroušek   00:37:05 13 23
  5 A Radim Němeček Sk Lipina 00:37:25 14 28
  3 A Adam Kožina   00:39:21 15 36
  36 A Jan Hrouza Fortex ski M.B. 00:40:19 16 42
  75 A Aleš Křenek Běžci z Rya 00:43:17 17 49
  16 A Jan Žák Běžci z Rya 00:43:35 18 53
  6 A Ladislav Hošek STG P.P. 00:44:31 19 55
53   A Dominik Horáček Ski klub RD Rýmařov 00:46:26 20 61
  66 A Filip Horáček Běžci z Rya 00:49:23 21 66
  31 B Marek Lubrich Ski Ob Šternberk 00:32:15 1 4
  41 B Tomáš Gromus TOM Ski 00:33:10 2 7
  76 B Ivo Dospěl Liga 100 Olomouc 00:34:35 3 15
  17 B Petr Gross Vltva fund ski team 00:35:50 4 19
  38 B Pavel Šalmík Duko Rýmařov 00:36:38 5 21
  65 B Jan Stolarik Běžci z Rya 00:37:06 6 24
  11 B Tomáš Kabourek Fortex ski M.B. 00:37:21 7 26
  51 B Marek Bernát B@|G 00:38:30 8 30
  52 B Pavel Charuza Běžci z Rya 00:38:47 9 32
  70 B Petr Hnát Běžci z Rya 00:38:56 10 34
  27 B Josef Kožák Běžci z Rya 00:40:00 11 38
  69 B Jiří Šustr Běžci z Rya 00:40:01 12 39
  63 B Marek Hladný Brno 00:41:11 13 44
  21 B Jiří Kočvara Za mě 00:41:48 14 46
  34 B Mirek Diviš Šumperk 00:42:35 15 47
  64 B Martin Spisar Skk2 Prostějov 00:43:33 16 51
  49 B Josef Šustr Janovice 00:44:51 17 56
  74 B Petr Horáček Ski klub RD Rýmařov 00:45:11 18 59
  19 B Jan Hořák Stáj Hořák 00:46:17 20 60
  78 B Miroslav Glacner Běžci z Rya 00:47:28 21 63
  28 B Luboš Tesař Běžci z Ryma 00:47:57 22 64
  44 B Radek Zimák Pro radost 00:50:45 23 69
  9 B Rostislav Čuda Stará Ves 00:52:08 24 72
  55 B Tomáš Kobak   00:52:10 25 73
  12 C Jiří Dostál Liga 100 Olomouc -Amgis 00:34:20 1 12
  14 C Miroslav Fistr Dolomiten Šumperk 00:36:06 2 20
  47 C Emil Doseděl Ski Ob Šternberk 00:37:09 3 25
  67 C Aleš Bodlák Běžci z Rya 00:38:36 4 31
  56 C Zdenek Poštulka Ski Ob Šternberk 00:41:03 5 43
  15 C Jiří Jaroš Běžci z Rya 00:43:34 6 52
  2 C Michal Beil Běžci z Rya 00:43:50 7 54
  1 C Karel Stržínek Bežci z Rya 00:45:02 8 58
  32 D Lubomír Knápek LK Šumperk 00:35:23 1 17
  18 D Bohuš Barbořák TJ Liga 100 Olomouc 00:37:31 2 29
  72 D Pavel Podešva Běžci z Rya 00:40:01 3 40
  77 D Jiří Štanglica Běžci z Rya 00:42:47 4 48
  20 D Václav Vilhelm Nová Ves 00:46:40 5 62
  61 D Ladislav Vykoukal Rýmařov 00:51:40 6 71
  8 D Dušan Ferenc Běžci z Rya 00:56:51 7 75
  4 D Jiří Němeček Sk Lipina 00:57:40 8 77
  33 E Kateřina Divišová Dukla Praha 00:32:29 1 5
  50 E Lucie Vikartovská   00:33:22 2 10
  24 E Lenka Poklopová Fortex ski M.B. 00:37:22 3 27
  22 E Ema Marková Ski Ob Šternberk 00:41:40 4 45
  48 E Jarmila Šustrová Janovice 00:44:51 5 57
  29 E Veronika Lubrichová Ski Ob Šternberk 00:49:20 7 65
  7 E Miroslava Hošková STG P.P. 00:50:35 8 68
  13 F Iva Podjuklová Sk Hranice 00:38:49 1 33
  26 F Irena Ambrožová Irča team 00:39:12 2 35
  23 F Ivana Poklopová SOB Olomouc 00:39:23 3 37
  10 F Petra Kabourková Fortex ski M.B. 00:40:06 4 41
  40 F Barbora Gromusová TOM Ski 00:43:21 5 50
  43 F Petra Sedláková Pro radost 00:50:09 6 67
  42 F Simona Schmidz Pro radost 00:50:45 7 70
  30 F Eva Lubrichová Ski Ob Šternberk 00:53:25 8 74
  59 F Milada Poštulková Ski Ob Šternberk 00:57:22 9 76
15   Dorostenci Jakub Fryblík Ski klub RD Rýmařov 00:19:03 1  
19   Dorostenci Tomáš Sedlář Ski klub RD Rýmařov 00:20:41 2  
16   Dorostenky Klára Slováková Ski RD Rýmařov 00:22:28 1  
9   Dorostenky Ema Žáková Běžci z Rya 00:31:55 2  
  39 Dorostenky Kristýna Gromusová TOM Ski 00:47:09 3  
  54 G Pavlína Kobaková   00:30:43 1  
21   Starší žáci Tadeáš Küstner Atletika Šumperk 00:19:36 1  
7   Starší žáci Štěpán Kabourek Fortex ski M.B. 00:19:50 2  
14   Starší žáci Eduard Casciani Ski RD Rýmařov 00:20:40 3  
36   Starší žáci Jakub Kobak Ski klub RD Rýmařov 00:23:26 4  
55   Starší žačky Saša Glacnerová Běžci z Rya 00:12:30 1  
10   Žáci Matěj Fryblík Ski klub RD Rýmařov 00:09:52 1  
6   Žáci Daniel Řezníček SDH Moravsý Beroun 00:09:56 2  
11   Žáci František Barusel Ski klub RD Rýmařov 00:13:10 3  
22   žačky Karolína Rychlá Fortex ski M.B. 00:09:05 1  
18   žačky Vendula Ambrožová Ski klub RD Rýmařov 00:10:16 2  
50   Benjamínci Eliáš Petreň     1  
47   Benjamínci Vitěslav Šopík Ski klub RD Rýmařov   2  
24   Benjamínci Jakub Rychlý Fortex ski M.B.   3  
51   Benjamínci Radovan Vrobel Piskov   4  
32   Benjamínci Štěpán Vikartovský     5  
3   Benjamínci Miroslav Řezníček SDH Moravsý Beroun   6  
34   Benjamínci Viktor Lašák Ski klub RD Rýmařov   7  
48   Benjamínci Bořek Bodlák Běžci z Rya   8  
31   Benjamínky Barborka Gromusová TOM Ski   1  
44   Benjamínky Adélka Valová Běžci z Rya   2  
28   Benjamínky Barbora Volková Rýmařov   3  
52   Benjamínky Anastázie Vrobelová     4  
49   Mladší žáci Kevin Šustr Janovice 00:03:59 1  
40   Mladší žáci Tomáš Mazánek   00:04:10 2  
5   Mladší žáci Samuel Řezníček SDH Moravsý Beroun 00:04:18 3  
8   Mladší žáci Jindřich Kabourek Fortex ski M.B. 00:04:25 4  
29   Mladší žáci Ladislav Maňas Fortex ski M.B. 00:04:30 5  
20   Mladší žáci Štěpán Tkadleček Ski klub RD Rýmařov 00:04:33 6  
4   Mladší žáci Tadeáš Řezníček SDH Moravsý Beroun 00:04:38 7  
37   Mladší žáci Michal Mazánek   00:05:22 8  
13   Mladší žáci Jakub Barusel Ski RD Rýmařov 00:06:20 9  
45   Mladší žačky Ema Borůvková Fortex ski M.B. 00:04:02 1  
12   Mladší žačky Anna Fryblíková Ski RD Rýmařov 00:04:22 2  
41   Mladší žačky Kateřina Kováčiková   00:04:27 3  
43   Mladší žačky Elen Valová Běžci z Rya 00:04:40 4  
1   Mladší žačky Veronika Němečková   00:05:03 5  
33   Mladší žačky Michelle Kappelová Stará Ves 00:06:03 6  
17   Nejmladší žáci Kryštof Vystrčil Ski klub RD Rýmařov   1  
35   Nejmladší žáci Adam Lašák Ski klub RD Rýmařov   2  
2   Nejmladší žáci Ondřej Němeček     3  
46   Nejmladší žáci Martin Bezruč     4  
27   Nejmladší žáci Jan Hrouza Fortex ski M.B.   5  
42   Nejmladší žačky Lucie Valová Běžci z Rya   1  
56   Nejmladší žačky Barbora Valová Běžci z Rya   2