Výsledky 2014

 

 

 

St. ž. St. č. Příjmení Jméno ročník Tým Kat. Čas poř. v kat. c. poř.
  55 Bednář Tomáš 1985 Rýmařov A 00:28:08 1  
  13 Hájek Daniel 1988 Atletika Polička A 00:28:25 2  
  45 Štanglica Jiří 1992 běžci z Rya A 00:30:19 3  
  22 Pavlík Josef 1979 Fortex Ski Moravský Beroun A 00:30:35 4  
  34 Gromus Tomáš 1976 Horal Rýmařov A 00:30:54 5  
  71 Ondrášek Lukáš 1993   A 00:31:04 6  
  37 Dočkálek Michal 1992   A 00:31:15 7  
  65 Bodlák Aleš 1988 běžci z Rya A 00:32:53 8  
  19 Kuba Adam 1985   A 00:34:53 9  
  42 Šašinka Radek 1989 Šustr Team A 00:35:32 10  
  49 Křenek Aleš 1985 Cykloklub Stará Ves A 00:35:34 11  
  36 Jiroušek Jakub 1987   A 00:35:40 12  
  69 Hanslián Filip 1987 Rýmařov A 00:36:56 13  
  30 Němec Ondřej 1977   A 00:37:27 14  
  77 Ošlejšek Lukáš 1981 Janovice A 00:37:27 15  
17   Chlup Ondřej 1986   A 00:39:47 16  
  40 Dvořák Filip 1987   A 00:41:20 17  
  38 Horáček Filip 1978 běžci z Rya A 00:42:50 18  
  123 Šopík V´tězslav 1976 DUKO A 00:46:46 19  
  56 Slovák Zdeněk 1991 Janovice A 00:47:48 20  
  9 Šesták Radim 1971 Fortex Ski Moravský Beroun B 00:31:31 1  
  15 Fistr Miroslav 1968 Šumperk B 00:33:00 2  
  50 Macháček Luděk 1972 Rýmařov B 00:36:27 3  
  39 Kožak Jozef 1974 běžci z Rya B 00:37:08 4  
  61 Benda Milan 1967 Jeseník B 00:37:19 5  
  43 Hladný Marek 1972 Brno B 00:37:22 6  
  20 Kočvara Jiří 1971 DUKO B 00:37:43 7  
  53 šalmik Pavel 1972 DUKO B 00:37:52 8  
  52 Šopík Michal 1974 běžci z Rya B 00:38:27 9  
  32 Soviš Ivo 1971 běžci z Rya B 00:38:53 10  
  27 Gerhard Tomáš 1972 Ski klub RD Rýmařov B 00:39:44 11  
  79 Borochovski Piotr 1972   B 00:40:26 12  
  74 Tesař Lubomír 1970 běžci z Rya B 00:45:14 13  
  1 Glacner Miroslav 1970 běžci z Rya B 00:45:37 14  
  31 Knápek Lubomír 1959 LK Šumperk C 00:32:10 1  
  18 Dostál Jiří 1964 Liga 100 Olomouc C 00:34:33 2  
  64 Bodlák Aleš 1960 běžci z Rya C 00:35:54 3  
  46 Štanglica Jiří 1958 běžci z Rya C 00:37:14 4  
  78 Stržínek Karel 1964 běžci z Rya C 00:37:31 5  
  51 Beil Miroslav 1964 běžci z Rya C 00:38:25 6  
  35 Němeček Jiří 1956 Liga 100 Olomouc C 00:47:35 7  
  67 Ferenc Dušan 1956   C 00:47:42 8  
  62 Podešva Pavel 1949 běžci z Rya D 00:35:17 1  
  16 Hejl Jan 1953 Behej Šumperk D 00:38:25 2  
  28 Volek Ivo 1948 běžci z Rya D 00:48:27 3  
  14 Steiger   1954 Fortex Ski Moravský Beroun D 00:49:27 4  
  68 Soviš Ivan 1946 běžci z Rya D 00:55:58 5  
  6 Divišová Kateřina 1997 AK Vítkovice Dorky 00:29:43 1  
  11 Slováková Lenka 1995   Dorky 00:47:48 2  
  17 Bernárd Mikuláš 1998 Behej Šumperk Dorost. 00:28:30 1  
  58 Sklenář Martin 1995 SK OB Bruntál Dorost. 00:31:36 2  
  63 Ryška Marek 1996 DUKO Dorost. 00:31:45 3  
  29 Ondrášek František 1995   Dorost. 00:34:05 4  
  21 Kantor Dominik 1996 SK Atletika Přerov Dorost. 00:34:55 5  
  3 Glacner Lukáš 1995 běžci z Rya Dorost. 00:41:40 6  
  75 Tesař Vojtěch 1999 běžci z Rya Dorost. 00:45:08 7  
  33 Soviš David 1997 běžci z Rya Dorost. 00:47:58 8  
  12 Poklopová Lenka 1989 Fortex Ski Moravský Beroun Žml. 00:31:52 1  
  57 Sklenářová Radka 1992 SK OB Bruntál Žml. 00:36:20 2  
  41 Šustrová Jarmila 1987 Šustr Team Žml. 00:41:45 3  
  4 Matulová Martina 1976 běžci z Rya Žml. 00:43:35 4  
  73 Čalová Jitka 1980   Žml. 00:47:17 5  
  80 Sulak Dagmara 1989   Žml. 00:48:55 6  
  5 Hloušková Marcela 1974 Fortex Ski Moravský Beroun Žst 00:35:47 1  
  7 Divišová Alice 1971 Šumperk Žst 00:37:56 2  
  2 Glacnerová Lída 1973 běžci z Rya Žst 00:39:10 3  
  26 Gerhardová Stanislava 1974 Ski klub RD Rýmařov Žst 00:41:50 4  
  44 Hladná Eva 1973 Brno Žst 00:48:07 5  

 

výsledky ve formátu xls