Výsledky 2015

 

 

St.n. St.s Příjmení Jméno ročník Tým Kat. Čas poř. v kat. celk. poř.
42   Poklop Martin 1988 Fortex Moravský Beroun A 00:28:41 1 1
59   Bednář Tomáš 1985 Rýmařov A 00:29:59 2 2
4   Zátopek Filip 1997 Olympia Bruntál dorostenec 00:30:01 1 3
26   Divišová Kateřina 1997 SSK Vítkovice ŽA 00:30:20 1 4
16   Bernát Mikuláš 1998 TJ Šumperk dorostenec 00:30:34 2 5
13   Kautz Michal 1989 Olympia Bruntál A 00:30:51 3 6
20   Ženčák Jaroslav 1961 TJ Šumperk C 00:31:06 1 7
37   Dočkálek Michal 1992   A 00:32:06 4 8
22   Pavlík Josef 1979 Fortex Moravský Beroun A 00:32:34 5 9
69   Horák Ondřej 1975 Fortex Moravský Beroun B 00:32:42 1 10
11   ŠestákRadim Radim 1971 Fortex Moravský Beroun B 00:33:35 2 11
43   Poklopová Lenka 1989 Fortex Moravský Beroun ŽA 00:33:56 2 12
28   Knápek Lubomír 1959 LK Šumperk C 00:34:00 2 13
55   Delingerová Marie 1976 Fortex Moravský Beroun ŽA 00:34:13 3 14
17   Fistr Miroslav 1968 Dolomiten Šumperk B 00:34:48 3 15
6   Sklenář Martin 1995 Olympia Bruntál A 00:35:13 6 16
64   Bodlák Aleš 1988 KVHC23 A 00:35:20 7 17
19   Hloušková Marcela 1974 Fortex Moravský Beroun ŽB 00:35:33 1 18
36   Jiroušek Jakub 1987   A 00:35:36 8 19
18   Dostál Jiří 1964 Liga 100 Olomouc C 00:35:43 3 20
29   Šustr Jiří 1976   A 00:36:06 9 21
44   Šimková Johana 1993 Žabiny Brno ŽA 00:36:07 4 22
30   Stolarik Jan 1976   A 00:36:10 10 23
5   Sklenářová Radka 1992 Olympia Bruntál ŽA 00:36:18 5 24
10   Hnát Petr 1974 Běžci z Rya B 00:36:25 4 25
56   Kantor Dominik 1996 SK Přerov dorostenec 00:36:30 3 26
35   Gromus Tomáš 1976 Horal Rýmařov A 00:36:40 11 27
46   Šiška Karel 1971 Hlubočky B 00:36:50 5 28
  46 Horáček Filip 2002 Běžci z Rya dorostenec 00:36:50 4 29
32   Kožak Jozef 1974 Běžci z Rya B 00:36:59 6 30
45   Šišková Kateřina 1977 Hlubočky ŽA 00:37:19 6 31
60   Benda Milan 1967 Jeseník B 00:38:05 7 32
24   Divišová Alice 1971 šumperk ŽB 00:38:08 2 33
53   Němec Ondřej 1977   A 00:38:31 12 34
67   Šimek Roman 1965 Fortex Moravský Beroun C 00:38:36 4 35
40   Němeček Radim 1981   A 00:38:59 13 36
65   Bodlák Aleš 1960 Běžci z Rya C 00:39:04 5 37
31   Soviš Ivo 1971 Běžci z Rya B 00:39:06 8 38
39   Kuba Adam 1985   A 00:39:26 14 39
76   Štanglica Jiří 1992 Běžci z Rya A 00:39:39 15 40
77   Štanglica Jiří 1958 Běžci z Rya C 00:39:39 6 41
14   Kočvara Jiří 1971 Duko B 00:40:14 9 42
52   Hladný Marek 1972 Žďárský Potok B 00:40:20 10 43
7   Glacnerová Lída 1973 Běžci z Rya ŽB 00:40:27 3 44
49   Kajaba Václav 1973 Velkobystřičtí běžci B 00:40:36 11 45
68   Urbiš Vilém 1954   D 00:40:39 1 46
1   Stržínek Karel 1964 Běžci z Rya C 00:41:14 7 47
27   Diviš Mirek 1972 šumperk B 00:41:41 12 48
48   Příborský Aleš 1976 Velkobystřičtí běžci A 00:41:48 16 49
47   Petrová Kamila 1971 Velkobystřičtí běžci ŽB 00:41:48 4 50
58   Beil Miroslav 1964 Běžci z Rya C 00:41:56 8 51
15   Hejl Jan 1953 Behej Šumperk D 00:42:59 2 52
50   Durmanová Eva 1983 Duko ŽA 00:45:35 7 53
34   Gromusová Barbora 1979 Horal Rýmařov ŽA 00:45:54 8 54
25   Jaroš Jiří 1968 Běžci z Rya B 00:47:11 13 55
63   Tesař Vojtěch 1999 Běžci z Rya dorostenec 00:47:45 5 56
9   Horáček Filip 1978 Běžci z Rya A 00:47:47 17 57
8   Glacner Miroslav 1970 Běžci z Rya B 00:48:58 14 58
62   Tesař Lubomír 1970 Běžci z Rya B 00:48:58 15 59
33   Ferenc Dušan 1956 Běžci z Rya C 00:49:36 9 60
3   Glacner Lukáš 1995 Běžci z Rya A 00:50:59 18 61
38   Němeček Jiří 1956 Liga 100 Olomouc C 00:51:00 10 62
66   Bodláková Zuzana 1989 KVHC23 ŽA 00:52:59 9 63
57   Soviš Ivan 1946 Běžci z Rya D 00:57:12 3 64
21   Steiger Jaroslav 1954 Fortex Moravský Beroun D 00:58:13 4 65
2   Šestáková Barbora 1999 Fortex Moravský Beroun dorostenky 00:15:50 1  
12   Šestáková Romana 1970 Fortex Moravský Beroun ŽC 00:18:37 1  
51   Hladná Eva 1973 Žďárský Potok ŽC 00:21:21 2  
41   Němečková Martina 1981   ŽC 00:22:17 3  
54   Nedopilková Ludmila 1974 Bruntál ŽC 00:22:51 4  
23   Pavlíková Šárka 1982 Fortex Moravský Beroun ŽC 00:28:36 5  
61   Tesařová Jitka 1969   ŽC 00:31:21 6  
  65 Vojáček David 2012 Běžci z Rya benjamínek 03:05:00 1  
  64 Dušánek Jakub 2011   benjamínek 03:24:00 2  
  63 Němeček Ondřej 2013   benjamínek 03:31:00 3  
  66 Vojáček Karel 2014 Běžci z Rya benjamínek 05:10:00 4  
  53 Zábranská Sára 2009 Rio benjamínka 01:25:00 1  
  43 Grussová Karolína 2010 SK Vrbno pod Pradědem benjamínka 01:31:00 2  
  51 Němečková Veronika 2010   benjamínka 01:39:00 3  
  50 Dušánková Karolína 2009   benjamínka 01:42:00 4  
  67 Valová Elen 2010   benjamínka 01:49:00 5  
  68 Valová Lucie 2012   benjamínka 02:41:00 6  
  55 Zábranská Viktorie 2013 Rio benjamínka 04:13:00 7  
  48 Gromusová Barbora 2014 Ski klub RD Rýmařov benjamínka 04:47:00 8  
  42 Mikulka Nikola 2002 Olympia Bruntál ml.žáci 00:07:26 1  
  44 Gruss Zdeněk 2003 SK Vrbno pod Pradědem ml.žáci 00:09:47 2  
  59 Žák Jan 2002 Běžci z Rya ml.žáci 00:10:27 3  
  40 Czeschová Eliška 2003 Olympia Bruntál ml.žačky 07:33:00 1  
  38 Navrátilová Sára 2004 Fortex Moravský Beroun ml.žačky 07:34:00 2  
  39 Potácelová Kristýna 2004 Olympia Bruntál ml.žačky 09:11:00 3  
  41 Nedopilková Barbora 2004 Olympia Bruntál ml.žačky 09:25:00 4  
  35 Slavík Robin 2007 Olympia Bruntál nejml.žáci 03:47:00 1  
  36 Kristín Tadeáš 2006 Olympia Bruntál nejml.žáci 03:50:00 2  
  56 Holub Mikuláš 2005 Běžci z Rya nejml.žáci 04:04:00 3  
  49 Wenzel Roland 2006 Ski klub RD Rýmařov nejml.žáci 04:10:00 4  
  61 Casciani Eduard 2005 Ski klub RD Rýmařov nejml.žáci 04:13:00 5  
  47 Horáček Daniel 2005 Běžci z Rya nejml.žáci 05:07:00 6  
  57 Dobrev Ondřej 2008 Rýmařov nejml.žáci 05:20:00 7  
  45 Hloušková Marcela 2005 Fortex Moravský Beroun nejml.žačky 03:38:00 1  
  37 Trefilová Barbora 2005 Olympia Bruntál nejml.žačky 04:27:00 2  
  7 Žáková Ema 2006 Běžci z Rya nejml.žačky 04:35:00 3  
  52 Nedopilková Marie 2007 Bruntál nejml.žačky 04:38:00 4  
  8 Glacnerová Saša 2005 Běžci z Rya nejml.žačky 05:05:00 5  
  58 Dobrevová Liliana 2008 Rýmařov nejml.žačky 05:35:00 6  
  62 Šimek Štěpán 2001 SOB Olomouc st.žáci 21:30:00 1  

 

Výsledky ve formátu xls